Доступність посилання

ТОП новини

Азербайджан критикує США через критику Баку за закриття бюро Радіо Свобода


Чільний урядовець Азербайджану різко розкритикував сьогодні Сполучені Штати Америки після того, як дипломат США різко розкритикував Баку через закриття бюро Радіо Свобода.

Дипломати США «втратили відчуття міри», написав у твітері Новруз Маммадов, заступник голови адміністрації президента Ільгама Алієва і водночас директор департаменту адміністрації у справах міжнародних відносин.

Справжня батьківщина насильства, корупції й арештів – це США, написав Новруз Маммадов і додав, що постійний представник США при Організації з безпеки і співпраці в Європі Данієл Бер «краще б звертав увагу» на події у своїй країні, такі, як звіт Сенату про тортури щодо підозрюваних терористів у ЦРУ.

Позавчора Данієл Бер заявляв теж у твітері, що рішення Баку закрити бюро Радіо Вільна Європа – Радіо Свобода, яке фінансується з бюджету США, свідчить про поведінку «слабких, невпевнених у собі і корумпованих» лідерів Азербайджану.

Того дня правоохоронні органи в Баку опечатали приміщення бюро Радіо Свобода після довгого обшуку з вилученнями документів та апаратури і затримань та тривалих допитів працівників, а також почали обшуки в їхніх помешканнях.

XS
SM
MD
LG