Доступність посилання

ТОП новини

У Слов’янську хочуть демонтувати Леніна, та його врятував один пенсіонер


У Слов’янську намагались демонтувати Леніна
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Близько 100 мешканців міста Слов’янська в Донецькій області зібрались у неділю на мітинг із метою демонтажу пам’ятника Леніну, та їм це не вдалося.

Коли люди вирішили власноруч демонтувати пам’ятник, один із пенсіонерів став біля монумента і перегородив собою підхід до Леніна.

Напередодні вони збирались уночі з суботи на неділю і чекали, що військові батальйону «Січ» нададуть їм технічну допомогу для демонтажу. Однак батальйон проігнорував подію.

Супротивники пам’ятника Леніну вирішили продовжити збір підписів серед територіальної громади Слов’янська протягом тижня за демонтаж монумента.

Слов’янськ тривалий час перебував минулого року під окупацією проросійських сепаратистів, перш ніж був визволений після їхньої втечі. Але серед частини мешканців міста досі до певної міри поширені проросійські і просепаратистські, а відтак і прорадянські настрої.

Останнім часом, після початку вторгнення Росії в Україну, у державі різко прискорився «ленінопад» – пам’ятники радянському вождеві масово зносять чи то за рішеннями місцевої влади, чи то з ініціативи й силами активістів.

XS
SM
MD
LG