Доступність посилання

ТОП новини

Рада парламентської коаліції збереться в понеділок – Березюк


Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк

Рада парламентської коаліції збереться в понеділок о 9.30 ранку, заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк за підсумками закритого засідання фракції, повідомляє прес-служба фракції.

«Проти України розгорнута війна за участі регулярних військ Російської Федерації. Склалася катастрофічна ситуація з управлінням військовою операцією та забезпеченням війська. В Україні існує реальна загроза диверсійних атак в містах, поза зоною АТО, включно зі столицею України. І ця ситуація вимагає скоординованих дій від всіх інституцій державної влади», – Олег Березюк.

Він виділив кілька блоків питань, над яким потрібно працювати: кадрові питання у Міністерстві оборони, Генштабі, СБУ та ГПУ, а також у близьких до зони АТО областях; робота на дипломатичному рівні та вирішення оперативних питань щодо забезпечення армії озброєнням, медичної підтримки військових, і перевірка готовності служб ліквідації надзвичайних ситуацій у містах, поза зоною АТО, зокрема у столиці.

На своєму сайті «Об’єднання «Самопоміч» опублікувало свої пропозиції щодо стабілізації ситуації в країні, зокрема, пропозицію припинити дипломатичні та економічні відносини з РФ, включно з відкликанням послів та розірванням торговельних контрактів та заміни всього старшого офіцерського складу молодшим, а також введення до сфери управління представників добровольчих батальйонів та громадського сектору.

Очікується, що позачергове засідання українського парламенту відбудеться у вівторок, 27 січня.

XS
SM
MD
LG