Доступність посилання

ТОП новини

Лук’яненко просить Савченко припинити голодування


Левко Лук’яненко

Герой України, дисидент, громадський діяч Левко Лук’яненко просить українську льотчицю Надію Савченко припинити голодування. Про це він написав у зверненні, яке опубліковано у блозі на сайті «Українська правда».

«Вони не знають честі, не знають шляхетності. Жодної людської гідності вони не визнають у своїх супротивників і ворогів. Дорога Надіє, вони не оцінять величного Твого духу, коли Ти помреш від голоду. Того задля збільшення можливості майбутньої боротьби, прошу Тебе припинити голодування», – зазначив дисидент, зауваживши, що у такому ж віці, у 33 роки, його «московська імперія, присудила до страти за прагнення вивести Україну з-під влади Москви на підставі Конституції СРСР та УРСР».

«Ти більше зробиш для України жива, ніж зробить Україні пам’ять про цей твій подвиг», – додав Лук’яненко.

13 грудня 2014 року Надія Савченко розпочала голодування і продовжує його дотепер.

З липня минулого року Савченко перебуває під арештом в Росії.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Сама вона всі звинувачення відкидає, її захист наполягає, що Савченко викрали і примусово вивезли з території України.

26 січня Савченко зареєстрували як делегата ПАРЄ, а також надали їй міжнародний імунітет. Крім того, президент ПАРЄ Анн Брассер сподівається на швидке звільнення Савченко.

XS
SM
MD
LG