Доступність посилання

ТОП новини

У Томську відбувся мітинг на захист незалежного телеканалу ТВ-2


У російському Томську відбувся мітинг на підтримку незалежного місцевого телеканалу ТВ-2. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в акції взяли участь близько п’яти тисяч осіб. Після закінчення мітингу його учасники ухвалили резолюцію з вимогою повернути в ефір канал ТВ-2 і припинити тиск на ЗМІ.

Ліцензія на мовлення ТБ-2 в кабельних мережах закінчується 8 лютого. Засновник телекомпанії Аркадій Майофіс, виступаючи на мітингу в неділю, заявив, що після відходу з ефіру ТВ-2 продовжить працювати в інтернеті. За його словами, в даний час канал скорочує співробітників. Без роботи залишаться близько сотні людей.

ТВ-2 залишився без ефірного мовлення після того, як «Російська телевізійна і радіомовна мережа» (РТРС) в односторонньому порядку розірвала договір з телекомпанією. У грудні в Томську та Москві відбулися мітинги на підтримку каналу. Учасники протестних акцій закликали владу вплинути на ситуацію. Жителі Томська направили президентові Росії лист на захист ТВ-2, яку підписали майже 14 тисяч осіб.

ТВ-2 – одна з найстаріших в Росії незалежних телекомпаній – заснована в травні 1991 року. Її діяльність відзначена 23 нагородами ТЕФІ і ТЕФІ-Регіон.

XS
SM
MD
LG