Доступність посилання

ТОП новини

НАТО не сприяє розв’язанню кризи в Україні – Росія


Постійний представник Росії при НАТО Олександр Грушко

НАТО відіграє деструктивну роль у врегулюванні кризи на сході України, стверджує постійний представник Росії при НАТО Олександр Грушко.

«Через політичну позицію альянсу і спроби покласти відповідальність за погіршення ситуації на Росію, а також через програми військово-технічної співпраці і консультаційного сприяння Києву перспектива політичного врегулювання конфлікту лише віддаляється. НАТО фактично заохочує «партію війни», – сказав Грушко в інтерв’ю російському виданню «Коммерсант».

Росія, за словами її представника, занепокоєна рішенням міністрів оборони країн НАТО про створення шести командних пунктів у державах Центральної Європи та сприянням Грузії.

Країни-члени НАТО вирішили 5 лютого створити нові оперативні передові сили швидкого реагування, збільшити присутність сил альянсу в Східній Європі, включно зі створенням там командних пунктів. Посилення готовності викликане зміною безпекової ситуації в Європі внаслідок російської агресії щодо сусідів, насамперед України, твердять у НАТО.

XS
SM
MD
LG