Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 13:42

Ініціатива «Канцелярська сотня» публікує реєстр власників елітної нерухомості «ГарнаХата».

«Клубні будинки Печерська, буферна зона Софії та інші найкрутіші місця. Читайте, шукайте прізвища чиновників, якщо знайдете – дайте знати. Я сподіваюсь, що цей ресурс допоможе і журналістським розслідуванням, і громадянській активності, і правоохоронним органам», – написав у Facebook учасник ініціативи, журналіст Денис Бігус.

Реєстр опублікували 13 лютого. На даний час у нього внесли вісім житлових комплексів у центральних районах Києва. Зокрема ЖК «Златоустівський», «Французький квартал», «Столичний дім», «Новопечерські липки», а також кілька клубних будинків. За словами Бігуса, інформація буде щоденно оновлюватись.

Перелік власників елітної нерухомості «ГарнаХата» базується на даних офіційного державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Номери квартир приховані у відповідності із законом про персональні дані.

За три дні існування реєстру серед власників елітної нерухомості виявилися компанії екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, екс-архітектор Києва Сергій Бабушкін, чиновники, родичі політиків і бізнесмени.

Зокрема, сайт «Наші гроші» встановив, що квартирою в ЖК «Новопечерські Липки», вартістю у 26 мільйонів гривень володіє нідерландська компанія Stichting administratiekantoor LVV, на яку офіційно записаний маєток екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG