Доступність посилання

ТОП новини

Перед візитом до Києва президент Польщі зустрівся з пораненими українськими солдатами


Броніслав Коморовський

Перед візитом до Києва президент Польщі Броніслав Коморовський відвідав поранених українських військових, які лікуються в місті Льондек-Здруй, що на півдні Польщі. За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, спілкування польського президента групою солдатів, які перебувають на лікуванні вже три тижні, тривало півгодини.

Серед поранених українських військових у санаторії Льондека-Здруя – здебільшого молоді 20-25 річні чоловіки, які зазнали поранень під час бойових дій на сході України. «Ми відчуваємо велику повагу до тих, які борються за свою українську свободу, зміцнюючи тим самим свободу Польщі», – заявив під час перебування у Льондеку-Здрую польський президент.

«Сподіваюся, що українські солдати, які воюють за незалежність батьківщини, повертатимуться з Польщі не тільки здоровішими, але й із глибоким переконанням, що в Польщі є багато людей, які доброзичливо та співчутливо ставляться до їхньої боротьби за свободу, права народу до становлення і права жити в безпечному та логічно організованому світі», – додав Коморовський.

Після спілкування з пораненими Броніслав Коморовський сказав, що він перебуває під великим враженням від почутого від українських солдатів. «Готовність до жертв в імʼя батьківщини, до боротьби за найважливіші справи завжди робить враження», – сказав польський президент.

Поранені солдати, які перебувають на лікуванні у польському санаторії, – це вже третя група українських військових, які проходять курс оздоровчої реабілітації у Льондеку-Здрую. Загалом у цьому санаторії лікувалися вже понад 100 поранених українців, які прибули сюди зі шпиталів Дніпропетровської області. Лікування триває у рамках партнерської співпраці між Нижньо-Сілезьким воєводством та Дніпропетровською областю.

У неділю, 22 лютого, президент Польщі Броніслав Коморовський бере участь у заходах до річниці подій Євромайдану у Києві.

XS
SM
MD
LG