Доступність посилання

ТОП новини

Розгляд справ суддів Царевич і Кицюка знову перенесли


Судді Печерського районного суду Києва Оксана Царевич і Віктор Кицюк на засіданні Верховної Ради, 4 березня 2015 року

Розгляд справ щодо суддів Печерського суду Києва Оксани Царевич та Віктора Кицюку, які розглядає Вінницький міський суд, перенесений. Справу Царевич розглядатимуть у вівторок, а Кицюка – у середу.

Такі пропозиції під час сьогоднішнього розгляду вніс суддя Олександр Олійник після перерви у розгляді справи щодо обрання запобіжного заходу Оксані Царевич.

Раніше Царевич оголосила четвертий відвід судді. Для судді Олександра Олійника – це був другий відвід. Його розглядав сам Олійник і не задовольнив через зловживанням захистом права на відвід суддів.

(Відео користувача YouTube 5 канал)

У п’ятницю, 6 березня, суд переніс розгляд обрання запобіжного заходу щодо Царевич та Кицюка на суботу.

У п’ятницю Голосіївський райсуд Києва не задовольнив клопотання прокуратури про обрання судді Вовкові запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. У прокуратурі Києва заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення цього суду.

4 березня Верховна Рада надала згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва: судді Оксани Царевич, Сергія Вовка та Віктора Кицюка.

Раніше голова Верховного суду Ярослав Романюк дав згоду на затримання й арешт цих суддів, які вели гучні справи за правління Віктора Януковича.

Оксана Царевич входила до колегії суддів у першій справі екс-міністра МВС Юрія Луценка. Віктор Кицюк і Оксана Царевич були слідчими суддями у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якій обвинувачення було висунуте Юлії Тимошенко. Сергій Вовк вів справу Луценка.

XS
SM
MD
LG