Доступність посилання

ТОП новини

США ввели санкції щодо Миколи Азарова, Дугіна та 8 проросійських сепаратистів


(©Shutterstock)

США запровадили санкції проти про кремлівського націоналістичного ідеолога Олександра Дугіна, колишнього прем'єр-міністра України Микола Азарова. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті мінфіну США.

Міністерство фінансів США також застосувало санкції щодо Російського національного комерційного банку та Євразійського союзу молоді, двох колишніх посадових осіб уряду часів президентства України Віктора Януковича, восьми сепаратистів та двох представників Євразійського союзу молоді, який очолює Олександр Дугін.

«США підтримують мінські угоди і розглядають їх як кращий спосіб дипломатичного врегулювання конфлікту в східній Україні. Доказом мирних намірів Росії в Україні буде реалізація мінських домовленостей. Останні атаки проросійських збройних сепаратистів, зокрема щодо Дебальцева та Маріуполя, є порушенням букви і духу мінських угод»,– йдеться у повідомленні мінфіну США.

США застосували ці заходи, щоб «притягнути до відповідальності осіб, винних у порушенні суверенітету і територіальної цілісності України».

Цим особам заборонений в'їзд до США, також їхні активи будуть заблоковані.

Раніше заступник державного секретаря США Ентоні Блінкен заявляв, що Захід готовий посилити санкції щодо Росії, якщо вона і підтримувані нею сепаратисти не дотримуватимуться мінських домовленостей.

XS
SM
MD
LG