Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 16:18
Новини | Політика

Обмеження на поїздки до зони АТО затримує допомогу хворим – Human Rights Watch


Танки на одному з блокпостів у зоні АТО

Запроваджені урядом обмеження на поїздки до контрольованих проросійськими бойовиками районів сходу України призвели до значних затримок у доставці цивільним гуманітарної допомоги, зокрема, лікарських засобів і медичного обладнання. Про це йдеться у повідомленні міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch.

За даними правозахисників, обмеження ускладнюють лікування або й загрожують смертю хворих на ВІЛ-інфекцію, туберкульоз та інші серйозні хвороби.

«Затримки у доставці ліків, поєднані з пропускною системою і військовими діями, створили величезний дефіцит ліків у медичних закладах. Це ставить під загрозу життя людей, що страждають на серйозні захворювання, та тих, які потребують медичної допомоги у контрольованих бойовиками районах», – сказала експерт Human Rights Watch у Європі і Центральній Азії Юлія Горбунова.

Відео з Youtube-каналу HumanRightsWatch

У Human Rights Watch наполягають, що всі сторони конфлікту мають виконувати свої зобов’язання за міжнародним гуманітарним правом і дотримуватися підписаних 13 лютого Мінських угод, щоб забезпечити доступ до гуманітарної допомоги для цивільних осіб, які такої допомоги потребують.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG