Доступність посилання

ТОП новини

На українському тижні моди представили колекцію стародавнього українського одягу


Проект «Витоки» під час 36-го Ukrainian fashion week

У рамках 36-го тижня моди, що триває у Києві, відбулась презентація проекту «Витоки», що представив спеціально зібрану колекцію українських національних костюмів від музею Івана Гончара. Речі з приватних колекційвперше з’явилися на подіумі.

Одраз після демонстрації українських костюмів свою колекцію представила і фіналістка національного конкурсу молодих дизайнерів Яна Червінська.

«Яна показала цілком сучасну колекцію, але технології, які вона використовувала дуже старовинні. Це валяння, витинанки та інші. Такі несподівані колаборації – одне з найважливіших соціальних, а можливо, й професійних завдань українського тижня моди – не просто знайомити з українським національним костюмом як із важливою складовою національної ідентичності, а й інтегрувати спадщину в сучасне життя», – розповіла організаторка Ukrainian fashion week Ірина Данилевська.

36-й Ukrainian Fashion Week триватиме з 18 по 25 березня. Цьогоріч організатори обрали символічне гасло – Next Step. Упродовж 8 днів свої колекції покажуть 62 дизайнери, відбудуться 45 показів.

XS
SM
MD
LG