Доступність посилання

ТОП новини

У Білорусі активісти вшановують День волі і підтримують Україну


Під час ходи в Мінську, 25 березня 2015 року

У столиці Білорусі Мінську від тисячі до двох тисяч активістів узяли участь у ході з нагоди 97-ї річниці проголошення незалежності Білоруської Народної Республіки 1918 року. Цей день, 25 березня, білоруська опозиція вшановує як День волі.

Учасники ходи під традиційними біло-червоно-білими білоруськими прапорами, а також прапорами України і Євросоюзу також висловлювали солідарність із Україною, яка протистоїть агресії Росії.

Демонстранти несли транспаранти з написами «Що за бульба без «укропу»?», «Росія – це війна», «Крим – Україні, щастя країні!», «Сьогодні гризуть Україну, завтра візьмуться за нас», «Путіна в Гаагу!» тощо й вигукували «Путін – фашист».

Акція відбулася в робочий час – влада заборонила провести її під вечір. За повідомленнями, під час акції і після неї затримали кілька людей – як виглядає, тих активістів, які були в масках.

Попередніми роками вшанування Дня волі, якого немає в переліку офіційних свят, узагалі забороняли, учасників несанкціонованих акцій масово затримували й судили.

XS
SM
MD
LG