Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк вимагає невідкладно виплатити шахтарям 100 мільйонів гривень


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина забезпечити виконання попередніх доручень та негайно внести на розгляд уряду України програму реформування вугільної галузі. Про це повідомили у прес-службі КМУ.

«На сьогодні урядом виділено 400 мільйонів гривень на погашення заборгованості із заробітної плати на державних шахтах. 300 мільйонів минулого тижня вже направлені шахтарям. Прем’єр-міністр поставив перед керівником Міненерговугілля завдання невідкладно забезпечити виплату решти 100 мільйонів», – мовиться у повідомленні.

За словами Арсенія Яценюка, виконання цих оперативних доручень є лиш «гасінням пожежі». Натомість потрібне системне вирішення проблем вугільної галузі через продуману програму реформування вугільної галузі, яка, зокрема, має передбачати розвиток та приватизацію перспективних шахт і консервацію та ліквідацію інших.

Доручення розробити програму змін та налагодити постійний робочий діалог між керівництвом Міненерговугілля і представниками галузі було зроблене Арсенієм Яценюком два місяці тому.

Сьогодні робоча група у складі міністра Кабінету міністрів Ганни Онищенко, першого заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігора Мартиненкова, першого заступника міністра фінансів Ігоря Уманського та заступника міністра економіки Юлії Клименко запросила на зустріч представників шахтарів, які зібралися в Києві. Поки така зустріч не відбулася.

Шахтарі сьогодні пікетували адміністрацію президента, Кабмін, профільне міністерство. Зараз вони перекрили вулицю Хрещатик. Основна вимога шахтарів – відставка очільника енергетичного міністерства та погашення заборгованості з заробітної плати.

Шахтарі перекрили вулицю Хрещатик
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

XS
SM
MD
LG