Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 09:36

«Євробачення» без «фрикових шоу» (світова преса)


Тетяна Попова

Питання «Євробачення» – у центрі уваги західної преси. Deutsche Welle пише, що серед цьогорічних учасників немає «фрікових шоу» чи позбавлених смаку пісень. The Guardian припускає, що після конкурсу Київ може очікувати збільшення кількості туристів із Британії. А The Telegraph критикує ведучих пісенного конкурсу.

Журналісти Deutsche Welle зауважують, що відсутність на «Євробаченні» представниці Росії (Юлії Самойлової, якій заборонили в’їзд в Україну через відвідини нею окупованого Криму) відображає конфлікт між Києвом і Москвою. У статті зазначається, що ті, хто дивиться «Євробачення» задля музики, а не спектаклю, задоволені успіхом Бельгії та Португалії. А розчарував глядачів неуспіх найбільш досвідченого вокаліста Мартіна Барта з Чехії. Cеред цьогорічних учасників немає «фрикових шоу» чи позбавлених смаку пісень, лише суперники, які, здається, сприймають конкурс надзвичайно серйозно, зазначають журналісти Deutsche Welle.

Видання The Guardian зауважує, що в Україні ніколи не було багато відвідувачів з Великої Британії, але Київ заслуговує більшого. «Єдине, що люди знають про Україну – це Чорнобиль і війна, а «Євробачення» – про те, що є чимось українським та хорошим», – мовиться у статті. Можливо, саме пісенний конкурс розпалить інтерес у британців, і вони захочуть відвідати Україну, зазначають журналісти.

Журналісти британського видання The Telegraph переконані: цьогорічне «Євробачення» не розчарувало. Тут було все: дискотека на несправжньому весіллі з весільним букетом і саксофоністом-танцівником, був ексцентричний виступ Montenegro з метровою косою-«спінінгом», були і напівоголені люди, які хлюпались у воді.

Разом з цим журналісти критикують ведучих пісенного конкурсу. «Троє однакових білих чоловіків-ведучих «Євробачення», здається, були обрані як навмисний удар по цьогорічній темі «Євробачення» «Celebrate Diversity» – «Святкуємо різноманітність», – пише газета.

Більше того, їм не вистачає харизми, а їхні жарти звучать так само смішно, як і повідомлення від п'яного друга на голосовій пошті пізно вночі, зазначається у статті.

НА ТЕМУ «ЄВРОБАЧЕННЯ-2017»:

(Репетиція пісні «Time» українського гурту O.Torvald напередодні відкриття Євробачення)

(Офіційне відео пісні Time гурту О.Тorvald, який представлятиме Україну на «Євробаченні-2017»)

У проморолику «Євробачення-2017» показали український Крим

Фоторепортаж: У столиці відкрилася фан-зона «Євробачення» – Eurovision Village

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG