Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2019, Київ 13:04

Держдепартамент США: українці надихнули світ


Гедер Науерт, речниця Державного департаменту США

В США відзначили зусилля українців для зниження споживання газу.

Громадяни України надихнули світ, коли вони зібрались разом і зменшили споживання газу на 14% минулого тижня, щоб забезпечити надійні поставки газу до європейських споживачів
Гедер Науерт

«Громадяни України надихнули світ, коли вони зібрались разом і зменшили споживання газу на 14% минулого тижня, щоб забезпечити надійні поставки газу до європейських споживачів. «Газпрому» не вдалось зобразити Україну та «Нафтогаз» як ненадійних партнерів з транзиту газу» – так відреагувала речниця Державного департаменту США Гедер Науерт у Twitter.

Раніше вона наголошувала, що «постачання та транзит газу в жодному разі не повинні ставати політичною зброєю». «Ми очікуємо, що «Газпром» буде постачати газ до транзитного трубопроводу України, як передбачає рішення Стокгольмського арбітражу. Росія має довести, що вона є надійним партнером», – заявляла речниця.

Після того, як російський гігант відкинув запит української компанії про поновлення газового імпорту, Україні стало бракувати газу під час дуже низьких температур минулого тижня.

«Газпром», розлючений своїм програшем в арбітражі «Нафтогазу», погрожував в односторонньому порядку припинити угоди з «Нафтогазом» про постачання газу та транзит.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG