Доступність посилання

ТОП новини

Справа Бутіної: суд може заборонити передавати інформацію ЗМІ


Марію Бутіну звинувачують у США у незаконному лобіюванні інтересів російської влади. 18 липня 29-річну росіянку заарештували

Суддя США заявила в середу, що вона може заборонити адвокатам Марії Бутіної, яку звинувачують у виконанні ролі агента Кремля у США, передавати ЗМІ інформацію щодо справи. Це сталося після того, як прокурори скаржилися на заяви її провідного адвоката до засобів масової інформації та висловили занепокоєність у передачі доказів захисту.

Окружна суддя США Таня Чуткан дала обвинуваченню час до 8 серпня, щоб подати запропонований судовий наказ щодо захисту, щоб запобігти публічному розкриттю доказів у цій справі. Під час слухання прокурори звинуватили адвоката захисту Роберта Дрісколла в тому, що він викривляє справу в телевізійних інтерв'ю.

«Я, звичайно, не хочу накладати заборону», – сказала Чуткан на слуханні, але додала, що розглядатиме цей крок, якщо публічні заяви Дрісколла про справу «перетнуть межу».

«Я застерігаю вас», – сказала суддя Дрісколлу.

29-річна росіянка Марія Бутіна була заарештована 18 липня. Її звинувачують у тому, що вона змовилася з провідним російським чиновником та двома американськими громадянами, щоб спробувати проникнути в групу, що виступає за права на зброю (вважається, що цією організацією була Національна стрілецька асоціація), і впливати на політику США щодо Росії. Вона не визнає себе винною.

Читайте також: «Хизувалася фотографіями з Рогозіним». Навіщо Марія Бутіна їздила до Чехії і Словаччини

Дрісколл назвав свою появу на телебаченні «краплею в цунамі» негативного висвітлення преси щодо Бутіної, зокрема поскаржившись на заяви обвинувачення, що вона пропонувала секс в обмін на роботу в спеціальній організації.

Наступне слухання заплановане на 10 вересня.

Читайте також: Учайкін розповів, що заарештована у США Марія Бутіна робила в Україні

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG