Доступність посилання

ТОП новини

Колесніков все ж таки створює партію під назвою «Україна – наш дім»


«З «Опозиційного блоку» у партії поки що немає нікого, а з «Партії регіонів» – кілька людей», – заявив Колесніков

Політик, бізнесмен та соратник олігарха Ріната Ахметова Борис Колесніков все ж таки створює нову політичну силу. Про це він заявив у коментарі Радіо Свобода.

Після публікації матеріалу «Ахметов і нова партія: чи справді олігарх і його оточення можуть створити новий проєкт?» Колесніков зазначив, що «сталось певне непорозуміння» і він би хотів уточнити слова, які від його імені надавала для цього матеріалу прес-служба.

«Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву «Україна – наш дім». Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати», – розповів Колесніков у коментарі Радіо Свобода.

За його словами, презентація цієї політичної сили відбудеться протягом наступних 30 днів (тобто наприкінці травня – на початку червня) і вона не буде партією одного регіону.

«У нас є спеціалісти і зі Львова, і з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра. З «Опозиційного блоку» у партії поки що немає нікого, а з «Партії регіонів» – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатись на з’їзді», – зауважив Колесніков.

Він також додав, що основна мета його політсили – «менше номенклатурщини – більше свободи».

«Щодо потенційних виборців, то вони у нас є всюди: десь – більше, десь – менше, але всюди, від студентства до пенсіонерів», – підсумував Колесніков.

За словами політика, створенням партії «Україна – наш дім» він займається самостійно.

Наприкінці квітня у ЗМІ з’явилася інформація, що оточення Ріната Ахметова (а, можливо, і безпосередньо він сам) працює над створенням нового політичного проєкту, який може про себе заявити вже протягом кількох наступних місяців.

30 квітня Радіо Свобода звернулося за коментарем до Бориса Колеснікова з проханням підтвердити або спростувати свій намір створити нову політсилу, про що повідомли ЗМІ. У відповідь тоді отримало коментар наступного змісту: «Ця інформація не відповідає дійсності. Новинського цього року я взагалі ще не бачив. Мене, окрім хокею, бізнесу та благодійності, наразі нічого не цікавить». Як стверджує Колесніков, це було повідомлення від його пресслужби і тому «сталось певне непорозуміння».

Борис Колесніков – ексвіцепрем’єр України, ексміністр інфраструктури, народний депутат V, VI та VII cкликань від «Партії регіонів», бізнесмен.

XS
SM
MD
LG