Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні Блок Юлії Тимошенко та «Наша Україна – Народна самооборона» розпочинають переговори про створення коаліції


Тетяна Ярмощук Про це заявив лідер НУНСу Юрій Луценко. «Ми будемо мати парламентську більшість або у вузькому варіанті з БЮТом, або у більш широкому з Блоком Володимира Литвина» – заявив Юрій Луценко. Сам же Володимир Литвин каже, що веде перемови з усіма політичними силами. Лідер НУНСу також заперечив можливість створення коаліції із Партією Регіонів. Між тим, Партія регіонів не поспішає до опозиції і працює над власними варіантами коаліції.


Про це заявив лідер НУНСу Юрій Луценко.

«Ми запрошуємо Блок Литвина до приєднання до парламентської демократичної більшості. Якщо він на це погодиться, він може це зробити і завтра, і післязавтра, і в будь-який зручний для нього день. Ми будемо мати парламентську більшість або у вузькому варіанті з БЮТом, або у більш широкому з Блоком Володимира Литвина» – заявив Юрій Луценко Сам же Володимир Литвин каже, що веде перемови з усіма політичними силами. На чий бік схиляється, поки що не зізнається: «Сьогодні куди приставати – думаю, це питання не до мене. Я ні кого не планую приставати. Всі говорять про принципи, але зрештою все зводиться до однієї посади, ви знаєте до якої».

Лідер НУНСу також заперечив можливість створення коаліції із Партією Регіонів.

І у «Нашій Україні – Народній самообороні», і у Блоці Юлії Тимошенко зазначають, що процес творення нової коаліції буде швидким.

Бютівець Анатолій Семинога сказав, що практично вже про все домовлено: «Угода була підписана ще до початку виборчої кампанії весною цього року. Цей процес залежатиме лише від роботи ЦВК. Я не бачу в сьогодні абсолютно ніяких суперечностей між нашою командою та командою «Нашої України». Не бачу навіть тих питань, які можуть виникнути в процесі переговорів».

Між тим, Партія регіонів не поспішає до опозиції і працює над власними варіантами коаліції. Варіантами, які б передбачали для її представників серйозні державні посади.

На думку деяких експертів, коаліція між Блоком Юлії Тимошенко та «Нашою Україною – Народною самообороною» буде першою, втім, не останньою впродовж діяльності парламенту шостого скликання.

За попередніми результатами парламентських виборів БЮТ та «Наша Україна – Народна самооборона» набирають більшість у Верховній Раді.

Матеріали до теми:

• Віктор Ющенко: Майбутній опозиції треба надати посади в парламенті та Кабінеті Міністрів • Президент закликає Партію регіонів, БЮТ, блок «Наша Україна – Народна самооборона» і Блок Литвина почати переговори про формування коаліції • Що хотів сказати Президент? Трактування політиківa> • До якої коаліції закликає Президент? • Приємні і неприємні сюрпризи дострокових парламентських виборів (Прямий ефір Радіо Свобода) • Євродепутат: «Всі партії у ВР мають співпрацювати, інакше не буде очікуваного поступу» • За що проголосувала Україна? (Європейська преса) • Розстановка парламентської шахівниці • Українські вибори та польська дуель (огляд польської преси) • ХТО З КИМ І ПРОТИ КОГО? В очікуванні майбутньої коаліції...
XS
SM
MD
LG