Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 20:16

З 1 січня почнеться монетизація субсидій – уряд


Як планують в уряді, банк розраховуватиметься за субсидіанта з постачальниками комунальних послуг та інформуватиме громадян про те, скільки їм залишилося доплатити

З 1 січня субсидії на оплату комунальних послуг почнуть видаватися в грошовій формі тим сім’ям, які вперше по них звертатимуться – відповідне рішення 27 грудня ухвалив Кабінет міністрів.

«Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку», – пояснює прес-служба уряду.

Очікується, що субсидіанти отримуватимуть сповіщення про те, скільки мають доплатити за всі комунальні платежі разом.

Читайте також: АМКУ знайшов ознаки монополії в компанії Ахметова – ЗМІ​

З 1 травня 2019 року уряд планує монетизувати субсидії для тих, хто отримує допомогу протягом кількох років, в тому числі влітку. А з жовтня 2019 року монетизація має охопити всіх жителів, які отримують субсидії. При цьому, як стверджують в уряді, «кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено».

У листопаді 2018 року міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що субсидію отримують 5 мільйонів домогосподарств в Україні.

На 2019 рік у проекті бюджету заплановано 55 мільярдів гривень на субсидії з комунальних послуг.

Кабінет міністрів у листопаді минулого року схвалив запровадження в Україні монетизації субсидій на рівні постачальників послуг від 1 січня 2018 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG