Доступність посилання

ТОП новини

У Чехії через коронавірус закривають школи, виші й забороняють масові заходи


Скільки саме діятимуть заходи – наразі не відомо
Скільки саме діятимуть заходи – наразі не відомо

Влада Чехії ухвалила рішення закрити в країні всі школи і виші, а також скасувати масові заходи за участю більше ніж ста людей. Про це заявив прем’єр-міністр Андрей Бабіш. Він пов’язав рішення зі спробами влади стримати поширення нової коронавірусної інфекції.

Скільки саме діятимуть заходи – наразі не відомо.

Карантинні заходи не стосуються дитячих садків.

На сьогоднішній день в Чехії зареєстровано 40 випадків зараження коронавірусом.

У Китаї, з якого в грудні почалося поширення коронавірусу, лідер країни Сі Цзіньпін відвідав сьогодні епіцентр спалаху – місто Ухань в провінції Хубей. Він вперше приїхав сюди з початку епідемії. Окремі регіони Китаю тим часом уже поступово повертаються до звичного порядку життя. Рівень захворюваності в країні йде на спад, тоді як в Європі ситуація продовжує погіршуватися.

Епіцентром коронавірусу в Європі залишається Італія. З сьогоднішнього дня місцева влада поширила на всю територію країни обмеження на поїздки. Раніше цей захід діяв лише стосовно північних регіонів. Число підтверджених випадків захворювання коронавірусною інфекцією в Італії зараз наближається до 9200. Померли 463 людини.

У державах ЄС спалахи також спостерігаються у Франції, Іспанії й Німеччині.

Всесвітня організація охорони здоров’я зробила висновок, що люди, в яких спостерігаються симптоми захворювання в середній формі, одужують протягом приблизно двох тижнів. У більш важких випадках на відновлення йде до шести тижнів. У Китаї з більш ніж 80 тисяч тих, хто заразився коронавірусом, майже три чверті вже виписані з лікарень.

Спалах коронавірусу залишається причиною серйозного спаду на світових фінансових ринках.

XS
SM
MD
LG