Доступність посилання

ТОП новини

Двоє українців з лайнера Diamond Princess одужали після коронавірусу – Радуцький


4 лютого на круїзному лайнері Diamond Princess оголосили двотижневий карантин
4 лютого на круїзному лайнері Diamond Princess оголосили двотижневий карантин

Двоє українців з лайнера Diamond Princess одужали після коронавірусу, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«За статистикою, серед 15% тих, хто одужав (ймовірно, депутат має на увазі людей на борту корабля – ред.), є двоє українців», – сказав Радуцький журналістам у кулуарах парламенту.

4 лютого на круїзному лайнері Diamond Princess біля берегів Японії оголосили двотижневий карантин через виявлені випадки коронавірусу. За даними МЗС України, на борту лайнера перебували 25 українців. Вони є членами екіпажу. Загалом там було понад 3,5 тисячі людей.

19 лютого пасажирам Diamond Princes дозволили залишити корабель, якщо в них не виявили коронавірусу чи його симптомів. Наразі більшість людей на борту продовжують перевіряти лікарі. Там виявили понад 600 випадків коронавірусу.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

Станом на 20 лютого від коронавірусу померли 2118 людей, понад 74 тисячі інфіковані в Китаї і ще сотні в майже 30 країнах.

XS
SM
MD
LG