Доступність посилання

ТОП новини

Суд зобов’язав Bihus.Info спростувати інформацію з розслідування про Гладковського та «Укроборонпром» – адвокат


Олег Гладковський у суді, жовтень 2019 року
Олег Гладковський у суді, жовтень 2019 року

Подільський районний суд Києва зобов’язав журналістів програпми розслідувань Bihus.Info спростувати інформацію про причетність до корупційних схем в «Укроборонпромі» Ігоря Гладковського, сина колишнього високопосадовця та давнього соратника Петра Порошенка Олега Гладковського.

Таке рішення суд ухвалив 3 липня, повідомив 8 липня адвокат Олега Гладковського Руслан Волинець, навівши копії відповідних документів.

«Рішенням Подільського районного суду міста Києва було встановлено, що інформація, яка була поширена журналістами Bigus.Info в одній із програм «Наші гроші» від 25.02.2019 року про причетність Ігоря Гладковського до організації схем вимивання значних коштів з українського оборонного комплексу є недостовірною та порушує його особисті немайнові права», – вказав захисник.

Суд постановив спростувати вказану інформацію протягом 10 днів з моменту набрання рішенням законної сили.

На початку березня 2019 року тоді чинний президент України Петро Порошенко заявив, що звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Це сталося після того, як у лютому і березні журналісти Bihus.info опублікували кілька частин розслідування «Друзі президента крадуть на оборонці (секретні переписки)» про суми «відкатів» і схеми розкрадання мільйонів в оборонній сфері.

За даними журналістів, безпосереднім учасником цих схем був син колишнього заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор, а також сам Олег Гладковський і представники «Укроборонпрому».

Незабаром після оприлюднення розслідування були затримані кілька чинних і колишніх посадовців ДП «Спецтехноекспорт», що входить до складу «Укроборонпром». Їх вважають причетними до розтрати коштів держпідприємства оборонної галузі на суму 55,5 мільйонів гривень.

Олег Гладковський та його син відкидають звинувачення.

XS
SM
MD
LG