Доступність посилання

ТОП новини

Рада МВФ зняла вікові обмеження для директорів фонду


УМВФ скасували віковий ліміт для директорів

Рада керівників Міжнародного валютного фонду зняла вікові обмеження для посали директора-розпорядника фонду. Про це пресслужба МВФ повідомила 5 вересня.

«З 1951 року на законодавчому рівні в МВФ заборонялося призначення кандидатів на посаду директора-розпорядника, яким було більше 65 років, а також заборонялося виконувати обов’язки директора-розпорядника фонду після його чи її 70-го дня народження», – мовиться у повідомленні.

таким чином тепер посаду може зайняти 66-річна Кристаліна Ґеорґієва.

Читайте також: Місія МВФ приїде до України наступного тижня – Смолій

Уряди країн Євросоюзу обрали Ґеорґієву своєю кандидаткою на посаду директорки-розпорядниці МВФ на початку серпня. Після голосування вона повідомила, що подала запит на адміністративну відпустку зі своєї роботи у Світовому банку.

Втім, Велика Британія не брала участі у голосуванні країн ЄС. За окремими повідомленнями ЗМІ, прем’єр-міністр королівства Борис Джонсон хоче, щоб МВФ очолив колишній британський міністр фінансів Джордж Осборн за підтримки Сполучених Штатів.

У разі затвердження своєї кандидатури Ґеорґієва замінить на посаді директорки-розпорядниці МВФ колишню міністерку фінансів Франції Крістін Лаґард, яка залишає МВФ із 12 вересня. Вона претендує на посаду керівниці Європейського центрального банку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG