Доступність посилання

ТОП новини
31 жовтня 2020, Київ 13:17

Затриманий у липні іранський танкер залишив Гібралтар


15 серпня влада Гібралтару офіційно повідомила, що іранський танкер вільний

Затриманий у липні іранський нафтовий супертанкер, арешту якого вимагали США, у ніч на 19 серпня залишив Гібралтар і вирушив у невідомому напрямку. Про це свідчить інформація з сайту marinetraffic.com, який використовує дані GPS для відстеження суден.

Іран підтвердив, що танкер залишив Гібралтар.

4 липня влада Гібралтару затримала іранський танкер, вважаючи, що він везе нафту на завод в Сирію в порушення міжнародних санкцій. Через два тижні Корпус вартових ісламської революції затримав в Ормузькій протоці британський танкер Stena Impero, звинувативши його екіпаж в порушенні правил міжнародного судноплавства. Британський танкер досі затриманий.

15 серпня влада Гібралтару офіційно повідомила, що танкер вільний. За словами урядовців, Іран зобов’язався не вивантажувати в Сирії нафту з танкера

18 серпня влада Гібратару відкинула запит Сполучених Штатів Америки про арешт танкера і залишила в силі своє рішення дозволили йому залишити порт.

Згідно з офіційним повідомленням влади британської заморської території, ордер американського суду не змогли взяти до виконання, оскільки він суперечить чинним нормам Європейського союзу. У Гібралтарі заявили: «діапазон санкцій ЄС проти Ірану, якими керується Гібралтар, є вужчим, ніж діапазон санкцій США».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG