Доступність посилання

ТОП новини

У Казахстані призначили дату позачергових виборів президента


У телезверненні 9 квітня Касим-Жомарт Токаєв заявив, що «гарантує вільні і чесні вибори», але не уточнив, чи балотуватиметься на посаду

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв оголосив дату позачергових виборів голови держави. Вони пройдуть 9 червня 2019 року.

У телезверненні 9 квітня Токаєв заявив, що «гарантує вільні і чесні вибори», але не уточнив, чи балотуватиметься на посаду.

Токаєв обійняв посаду президента 20 березня через день після того, як перший президент країни Нурсултан Назарбаєв оголосив про відставку.

Незважаючи на те, що він уже не є президентом, Назарбаєв продовжує очолювати Раду безпеки Казахстану і зберігає за собою посаду голови владної партії «Нур Отан».

Читайте також: Дочка – спікер, Токаєв – в.о. президента. Хто може очолити Казахстан після Назарбаєва?

При цьому Даріга Назарбаєва, старша дочка колишнього президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, обрана спікером Сенату, верхньої палати парламенту країни, після того, як попередній спікер Токаєв, відповідно до Конституції Казахстану, став президентом.

Назарбаєву цього року виповниться 79 років. До влади в Казахстані він прийшов у 1989 році, ще до розпаду СРСР. Вперше Назарбаєв став президентом Казахстану в 1990 році і кілька разів вигравав вибори. Нинішній термін його президентських повноважень мав закінчитися 2020 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG