Доступність посилання

ТОП новини

КСУ не отримав звернення Верховного суду через штрафи Зеленського


Пленум Верховного суду вирішив звернутися до Конституційного суду 18 вересня
Пленум Верховного суду вирішив звернутися до Конституційного суду 18 вересня

Конституційний суд України не отримав звернення Верховного суду з проханням офіційно розтлумачити частину 1 статті 105 Конституції щодо можливого притягнення президента України до адміністративної відповідальності, повідомили Радіо Свобода в пресслужбі КСУ.

«Ще не надійшло», – розповіли Радіо Свобода в КСУ.

Пленум Верховного суду вирішив звернутися до Конституційного суду 18 вересня.

22 червня Хмельницький міськрайонний суд звернувся до Верховного суду з проханням скликати пленум, щоб вирішити, чи потрібно звертатися до Конституційного суду щодо офіційного тлумачення частини 1 статті 105 Конституції України («Президент України користується правом недоторканості на час виконання повноважень»).

Хмельницький міськрайонний суд цікавиться, чи можливо притягнути президента Володимира Зеленського до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення під час виконання повноважень.

3 червня під час робочої поїздки до Хмельницького президент Володимир Зеленський із делегацією попив кави всередині приміщення місцевого кафе в порушення карантинних обмежень. Після того, як фото оприлюднила пресслужба президента мережею поширилася критика користувачів щодо поведінки президента і його оточення в умовах пандемії коронавірусу.

10 червня поліція склала адміністративний протокол на власника кафе та відвідувачів, включно з президентом.

XS
SM
MD
LG