Доступність посилання

ТОП новини

У Кремлі заявляють, що недопуск спостерігачів з Росії знижує легітимність виборів в Україні


Тим не менш, додає Дмитро Пєсков, зниження легітимності не означає, що Москва не визнає результатів виборів

Відсутність спостерігачів з Росії на виборах в Україні знизить їхню легітимність, проте це не значить, що Москва не визнає результатів. Про це журналістам заявив речник президента Росії Дмитро Пєсков.

«Такі дискримінаційні заходи цілком природним чином призведуть до зниження рівня легітимності проведених виборів», – сказав він, коментуючи рішення Києва не допускати до виборів спостерігачів із Росії.

Читайте також: В ОБСЄ розчаровані недопуском росіян до спостереження за виборами в Україні​

На питання кореспондента українського агентства УНІАН, чи це означає, що Москва не визнає вибори новообраного президента України, Пєсков таку можливість заперечив.

«Ні, це не означає, що Росія може не визнати», – стверджує він.

7 лютого Верховна Рада України ухвалила закон, що доповнює закони про вибори президента України, про вибори народних депутатів України і про місцеві вибори приписом, відповідно до якого «офіційним спостерігачем від іноземних держав, міжнародних організацій не може бути: 1) особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом; 2) особа, пропозиції щодо якої ініційовано або внесено державою, визнаною Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом».

Читайте також: Волкер прокоментував недопуск російських спостерігачів на вибори в Україні​

Перед цим, 6 лютого, речник ОБСЄ Томас Раймер підтвердив, що серед імовірних спостерігачів Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ на виборах в Україні є двоє росіян – всупереч численним попередженням Києва, що громадян Росії як країни-агресора до спостереження за виборами в Україні не допустять.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG