Доступність посилання

ТОП новини

Майже всі чоловіки Маріуполя побували за ґратами та на допитах у фільтраційних таборах – Бойченко


Президент України Володимир Зеленський заявив про неможливість військового розблокування Маріуполя на Донеччині
Президент України Володимир Зеленський заявив про неможливість військового розблокування Маріуполя на Донеччині

Росія створила навколо заблокованого нею Маріуполя чотири фільтраційні табори для чоловіків, що перебувають у місті. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив 21 квітня мер Вадим Бойченко.

«Уже понад тиждень іде досить складна, дуже жорстка фільтрація... Дуже прискіпливо вони ставляться до всіх чоловіків, по декілька разів їх фільтрують: вони майже всі побували за ґратами, на допитах. Тому досить жорстко вони проводять зачистку міста: зачищають від держслужбовців, муніципальних працівників, кудись їх вивозять», – зазначив мер Маріуполя.

З огляду на бойові дії редакція не може незалежно перевірити цю інформацію

Уранці 20 квітня командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волинський («Волина») закликав іноземні держави терміново провести «екстракцію» з Маріуполя – вивезти кілька сотень військових і цивільних з «Азовсталі» у безпечне місце, щоб врятувати від російських сил.

Маріуполь був оточений російськими військами ще в перші кілька діб широкомасштабного вторгнення Росії, яке розпочалося 24 лютого. Українські підрозділи чинять опір у приазовському місті вже другий місяць.

Президент України Володимир Зеленський заявив про неможливість військового розблокування Маріуполя на Донеччині, наголосивши, що для звільнення військових і цивільних жителів, які перебувають на території заводу «Азовсталь», роблять «все можливе».

21 квітня президент Росії Володимир Путін наказав російському міністрові оборони Сергію Шойгу заблокувати контрольований українськими силами металургійний комбінат «Азовсталь» у Маріуполі так, «щоб муха не пролетіла».

XS
SM
MD
LG