Доступність посилання

ТОП новини

Росія провела навчання в Чорному морі з участю корабля Чорноморського флоту і берегових комплексів «Бал»


У Міноборони Росії зазначили, що навчальний бій пройшов без фактичного застосування ракетної зброї

Росія провела навчання в Чорному морі з участю ракетного корабля Чорноморського флоту «Орєхово-Зуєво» і берегових комплексів «Бал». Про це повідомляє Міністерство оборони Росії.

Військові відтворювали бій з використанням електронних запусків ракет по морських і берегових цілях. Їм потрібно було з допомогою комплексу виявити і умовно вразити корабель противника, а екіпаж корабля мав відбити ці ракетні удари і ударом у відповідь знищити позиції «Бала».

Зазначається, що навчальний бій пройшов без фактичного застосування ракетної зброї. В ході навчань корабель «відбив ракети берегових комплексів», а розрахунки комплексів «Бал» «знищили ракети, випущені з корабля».

Як раніше зазначили у Міноборони Росії, понад сім тисяч військових беруть участь у масштабних навчаннях, частина з яких проходить в анексованому Криму.

Читайте також: «Росія готується до війни» – доповідь Шведського інституту оборонних досліджень

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі ЗС України дії російських військових у Криму називають незаконними.

Резолюція Генеральної асамблеї ООН, ухвалена 17 грудня 2018 року у зв’язку з мілітаризацією Криму, Чорного і Азовського морів, закликає Росію вивести свої війська з території Криму і засуджує дедалі більшу російську військову присутність у Чорному й Азовському морях.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG