Доступність посилання

ТОП новини

Трамп несподівано навідався на саміт ООН щодо клімату


Після двох виступів делегатів президент США Дональд Трамп покинув саміт (фото архівне)

Несподівано для багатьох лідерів країн світу, заявлених для участі у саміті ООН з питань клімату в Нью-Йорку 23 вересня, президент США Дональд Трамп прибув на цей захід.

Трамп, який неодноразово скептично висловлювався про висновки більшості вчених щодо впливу діяльності людини на клімат і призупинив членство США в Паризькій угоді, не затримався втім на саміті надовго. Після двох виступів делегатів американський президент покинув саміт і вирушив на організовану адміністрацією США конференцію, присвячену релігійним свободам.

Значну увагу на саміті в Нью-Йорку привернув виступ 16-річної шведської активістки Грети Тунберг, яка заявила про недостатню усвідомленість світовими лідерами загрози глобального потепління. В кулуарах саміту Тунберг зустрілася з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш заявив, що необхідно до 2050 року домогтися нульового балансу викидів вуглекислого газу в світі. Поки таке зобов’язання взяли на себе 66 країн.

Раніше сьогодні у Нью-Йорку відкрився саміт Організації Об’єднаних Націй, присвячений боротьбі зі змінами клімату. Відповідно до опублікованого звіту ООН, кількість парникових газів, що надходять в атмосферу в період з 2015 до 2019 року, зросла на 20% у порівнянні з попередніми п’ятьма роками.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG