В Україні кількість тих, хто одужав від спричиненого коронавірусом захворювання COVID-19, вперше перевищила число тих, хто захворів, повідомив вранці 14 травня міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
«Сьогодні у нас рекордна кількість тих, хто одужав – 427. Вперше за весь перебіг коронавірусу в Україні кількість тих, хто одужав, перевищила кількість тих, хто захворів», – сказав Степанов.
За його даними, за останню добу в Україні виявили 422 нових випадки COVID-19.
Загалом за весь період пандемії в Україні на COVID-19 захворіли 16847 людей, зокрема 1 172 дітей і 3 278 медиків. Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 456 людей, з них 24 медпрацівники.
За останню добу померли 17 людей.
Послаблення карантину: у Києві запрацювали перукарні, літні тераси та ринки – фоторепортаж
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований