Доступність посилання

ТОП новини

В Узбекистані через коронавірус вступні іспити для абітурієнтів проведуть на стадіонах


Іспити на стадіонах пропонують проводити два рази на день в холодну пору доби. Весь процес планують завершити за 12-14 днів
Іспити на стадіонах пропонують проводити два рази на день в холодну пору доби. Весь процес планують завершити за 12-14 днів

Влада Узбекистану через пандемію коронавірусу доручила провести вступні іспити до вишів на стадіонах. Про це повідомила пресслужба президента Шавката Мірзійоєва за підсумками наради з організації прийому абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

Таке рішення влада пояснила тим, що закриті приміщення не відповідають епідеміологічним вимогам і недостатньо місткі для того, щоб забезпечити соціальну дистанцію.

Іспити на стадіонах пропонують проводити два рази на день в холодну пору доби. Весь процес планують завершити за 12-14 днів. Міністерствам і відомствам доручено «ретельно» підготувати стадіони і повідомити студентам про їх дислокацію.

Цього року для навчання у вищих навчальних закладах країни виділено понад 162 тисячі місць у бакалавраті й понад 10 тисяч – у магістратурі. У 91 виш країни документи подали понад 1,4 мільйона осіб, на одне місце претендують близько 11 абітурієнтів.

За офіційними даними, в Узбекистані коронавірусною інфекцією захворіли 28 809 людей, померли – 179. При цьому незалежні джерела узбецької служби Радіо Свобода стверджують, що число померлих набагато перевищує офіційну статистику.

Через зростання числа хворих влада змушена була посилити карантинні заходи. З 13 липня в країні закриті салони краси, перукарні, обмежене пересування, людям віком від 65 років рекомендовано самоізолюватися вдома.

XS
SM
MD
LG