Доступність посилання

ТОП новини

Зеленський – Парубію: «Влаштовуєте собі майже двомісячні канікули»


Президент України висловив жаль, що парламентарії «не можуть віднайти в собі сили зібратися на один день»

Президент України Володимир Зеленський звинуватив голову Верховної Ради України у небажанні проводити позачергове засідання парламенту, як на цьому наполягають в Офісі президента.

«Відповідно до статті 90 Конституції України, повноваження Верховної Ради України припиняються у день відкриття першого засідання Верховної Ради України нового скликання. А Ви натомість влаштовуєте собі майже двомісячні канікули до початку першого засідання Верховної Ради України нового скликання», – заявив Володимир Зеленський.

Він висловив жаль, що парламентарії «не можуть віднайти в собі сили зібратися на один день» для ухвалення, за його словами, законів щодо діяльності Вищого антикорупційного суду, відтермінування відповідальності власників авто з іноземною реєстрацією, повернення норми про незаконне збагачення тощо.

17 липня спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що не може у відповідь на заклик президента Володимира Зеленського скликати позачергове засідання парламенту 18 липня, бо таким чином порушив би регламент.

Згідно з п. 8 статті 19 закону про регламент Верховної Ради, позачергове засідання можна скликати тільки «у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG