Доступність посилання

ТОП новини

Зеленський не розповів деталей берлінської зустрічі щодо Донбасу


На питання, чи правда, що Росія вимагає від України представити проєкт конституційних змін про особливий статус ОРДЛО, Зеленський відповів: «Ніхто від України не може нічого вимагати»
На питання, чи правда, що Росія вимагає від України представити проєкт конституційних змін про особливий статус ОРДЛО, Зеленський відповів: «Ніхто від України не може нічого вимагати»

Президент Володимир Зеленський вирішив не коментувати зустріч політичних радників лідерів держав нормандського формату про врегулювання на Донбасі.

Зустріч пройшла 3 липня в Берліні. З українського боку в ній брали участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак і віцепрем’єр Олексій Рєзніков.

Під час перебування Зеленського на Одещині 4 липня журналісти спитали в нього, чи правда, що Росія вимагає від України представити проєкт конституційних змін про особливий статус ОРДЛО. Про це повідомляли німецькі ЗМІ.

«Ніхто від України не може нічого вимагати. Ми – незалежна країна, потрібно всім попрацювати над риторикою. Що стосується зустрічі, скажу вам відверто: поки що не готовий говорити. Дуже непогано пройшла зустріч, предметно пройшла. Більше нема що коментувати», – заявив Зеленський.

Він додав, що пізніше матиме нараду з цього приводу.

Єрмак, який був присутній на виступі президента, також не став розповідати про хід 11-годинних переговорів. Раніше Єрмак заявляв, що зустріч політичних радників лідерів держав нормандського формату 3 липня в Берліні наблизила проведення наступного саміту лідерів України, Франції, Німеччини і Росії в Берліні.

4-5 липня відбувається візит президента України в Одеську область. В офіційній програмі – відкриття стадіону в Южному, привітання військових із днем ВМСУ та відвідування затонулого бункерувальника Delfi на одеському пляжі.

XS
SM
MD
LG