Практично у всіх 64 цивільних громадян, яких 29 грудня звільнили з полону підтримуваних Росією угруповань «ДНР» і «ЛНР», є прояви посттравматичного стресового розладу і загострення всіх хронічних хвороб, повідомив заступник головного лікаря клінічної лікарні «Феофанія» з медичних питань Андрій Строкань.
64 звільнених із полону доправлені в цю лікарню і проходять там медичне обстеження. За словами лікаря, пацієнтів у критичному стані серед них немає.
«Три чверті, можливо, навіть п’ять шостих пацієнтів потребують стоматологічної допомоги в обов’язковому порядку. Практично у всіх є в різних ступенях прояви посттравматичного стресового розладу і, звісно, загострення всіх хронічних хвороб, які у них були до моменту потрапляння в полон», – повідомив Строкань.
Фоторепортаж: як рідні та близькі звільнених під час обміну зустрічали їх у «Борисполі»
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
За його словами, більшість людей перебуватимуть у лікарні протягом новорічних і різдвяних свят і не хочуть спілкуватися з пресою.
Внаслідок обміну на Донбасі на підконтрольну Україні територію повернулися 76 громадян (12 військових і 64 цивільних). Ще п’ятеро людей відмовилися повертатися через те, що мають родини на непідконтрольній території.