Доступність посилання

ТОП новини

Росія: Басманний суд відхилив скаргу захисників Савченко


Надія Савченко під час судового засідання 26 березня

Суддя Басманного суду Москви відхилив скаргу захисників українки Надії Савченко. Про це у своєму twitter повідомив адвокат Микола Полозов.

«Суддя Карпов відхилив скаргу, але підтвердив «технічну помилку» в частині обвинувачення стосовно Савченко за статтею 356 Кримінального кодексу Росії», – написав він.

Сьогодні Басманний суд Москви розглядав скаргу адвокатів українки на рішення Слідчого комітету Росії про об’єднання в одну двох кримінальних справ стосовно Савченко – про загибель російських журналістів і незаконний перетин нею російського кордону.

За словами адвокатів Савченко, слідство стверджувало, що стаття 356 Кримінального кодексу Росії (застосування заборонених засобів і методів ведення війни), яку інкримінують Савченко в оскаржуваній постанові, є всього лише «технічною помилкою».

16 березня Савченко відновила голодування. У грудні минулого року вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати Савченко повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, яке тримала понад 80 днів.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі і незаконному перетині кордону. Українка всі звинувачення відкидає.

XS
SM
MD
LG