Доступність посилання

ТОП новини

Британський МЗС тренує українських дипломатів


Голова МЗС України Павло Клімкін

Міністерство закордонних справ Великобританії оголосило про успішне завершення спільної з МЗС України програми для українських дипломатів і співробітників посольств України, спрямованої на посилення комунікаційної вправності і можливостей української дипломатичної служби.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, фінансована британським МЗС програма, що складалася з трьох стадій, тривала 6 місяців, починаючи з листопада 2014 року.

Спочатку в листопаді минулого року прес-аташе британських дипломатичних представництв у восьми країнах запровадили так звану «приятельську модель», поділившись зі своїми українськими колегами досвідом у справі зв’язків з громадськістю і загальної комунікації. Українські дипломати з цих восьми країн брали участь у низці бесід і дискусій.

Друга стадія програми відбулася цього року, в березні. Це був тижневий тренінг для 10 українських дипломатів молодшої і середньої ланки, який пройшов у Лондоні. Під час цієї стадії українські дипломати відвідували заняття зі спеціально відібраними викладачами дипломатичної служби британського МЗС. Для цього були відібрані ті британські викладачі, які регулярно працюють зі співробітниками дипломатичних місій Великобританії у цілому світі, навчаючи британських дипломатів тому, як ефективно здійснювати комунікацію і вести успішні інформаційні кампанії.

Третя стадія програми пройшла у березні-квітні цього року. У цій частині програми участь брали представники вищого ешелону української дипломатії на чолі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Із провідними українськими дипломатами, зокрема, проводив заняття Роберт Тейлор –досвідчений консультант британського дипломатичного корпусу й особистий викладач для британських послів у світі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, відвідавши заняття з британськими експертами, подякував британському МЗС за зміцнення комунікаційних можливостей України в умовах інформаційної війни, яку веде Кремль.

У грудні в Україні було створене Міністерство інформаційної політики, завданням якого мала стати відповідь на інформаційну війну Росії.

XS
SM
MD
LG