Доступність посилання

ТОП новини

Херсонські писанкарі провели майстер-класи для дітей


Майстер-клас з писанкарства у Херсоні, 9 квітня, 2015

Херсонські писанкарі провели майстер-класи для дітей, що мають обмежені можливості. Акція в відбулася в обласному музеї народної творчості. Її ініціювали активісти об’єднання майстрів народної творчості «Дніпровська палітра».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в акції взяли участь майстри, які виготовляють писанки за різними техніками: традиційний розпис, різьблення, декупаж, декоративне обв’язування яєць та аплікації.

Майстри провели навчання писанкарства для дітей з громадської організації «Серце матері», яка об’єднує херсонських дітей з обмеженими можливостями та їхніх батьків.

Глядачам також презентували традиційні писанки Херсонщини, які нещодавно відтворили народні майстрині Таїсія Гарварт та її онука Аріна Андрієнко за описами, що збереглися.

Керівник об’єднання «Дніпровська палітра» Олег Черненко повідомив, що херсонські активісти планують проводити у музеї щомісяця по два-три майстер-класи, під час яких майстри різних видів декоративно-прикладного мистецтва зможуть навчати усіх бажаючих.

XS
SM
MD
LG