Жіноча збірна України з важкої атлетики стала найкращою на чемпіонаті Європи – НОК

Жіноча збірна України з важкої атлетики стала найкращою на континенті, посівши перше місце в загальнокомандному заліку за підсумками виступу на чемпіонаті Європи в Тбілісі в Грузії. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Цього року українки Юлія Паратова в категорії до 53 кілограмів і Юлія Калина у категорії до 63 кілограмів стали чемпіонками Європи та заробили по три золоті медалі, Анастасія Лисенко у категорії +75 кілограмів дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи та виборола три «срібла» для України.

Це перше чемпіонство для української збірної команди з важкої атлетики більш ніж за 20 років.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходить в Тбілісі з 11 по 18 квітня.