Доступність посилання

22 Жовтень 2017, Київ 02:20

Кілька сотень представників «Правого сектору» проводять акцію протесту в Києві біля будівлі Адміністрації президента України.

Представники «Правого сектору» заявляють, що хочуть отримати пояснення, чому в Дніпропетровській області блокується база добровольчого батальйону «Правого сектору».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, акція відбувається спокійно, до мітингувальників з адміністрації ніхто не виходив. Дехто з протестувальників одягнений у військову форму.

28 квітня «Правий сектор» заявив про блокування військовослужбовцями 25-ї і 95-ї бригад Збройних сил України бази добровольчого батальйону ПС на Дніпропетровщині.

У Міністерство оборони України заявили, що інформація про блокування підрозділами Збройних сил бази добровольчого батальйону «Правий сектор» спрямована на підвищення градусу напруги у суспільстві і можуть бути передумовами для збройних провокацій на території України напередодні травневих свят.

Як йдеться в повідомленні відомства, у Дніпропетровській області тривають навчання підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних сил України.

Раніше підрозділи «Правого сектору» почали підготовку до входження до складу Збройних сил.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG