Доступність посилання

21 Вересень 2017, Київ 21:12
Новини | Політика

Порошенко: не дозволимо дестабілізувати ситуацію в Україні


Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко заявляє, що останнім часом надходить багато інформації про чисельні спроби підірвати стабільність як ззовні, так і всередині України.

За його словами, надходять повідомлення про наміри сепаратистів на Донбасі у другій половині травня перейти до активних наступальних дій.

Говорячи про внутрішні загрози, Порошенко зазначив, що сьогодні СБУ поінформувала про затримання в Одесі та Одеській області 18 людей, які планували диверсійні акти у Одесі на початку травня.

«Ми не дамо, не дозволимо дестабілізувати ситуацію. Ми вже навчилися протистояти і рішуче діяти», – заявив Порошенко, слова якого цитує прес-служба президента.

Увечері, 28 квітня, у «Правому секторі» заявили, що «особовим складом 25-ї і 95-ї бригад Збройних сил України було оточено базу 5-го окремого батальйону добровольчого українського корпусу «Правий сектор», навколо виставлені блокпости, підтягнута важка техніка».

У Міноборони заявили, що інформація про блокування підрозділами ЗСУ бази батальйону «Правий сектор» спрямована на підвищення градусу напруги у суспільстві і можуть бути передумовами для збройних провокацій на території України напередодні травневих свят.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG