Доступність посилання

ТОП новини

Жоден тиловий посіпака не має права зневажати бійців АТО – Порошенко


©Shutterstock

Президент України Петро Порошенко доручив головам районних держадміністрацій взяти під контроль працевлаштування та вирішення інших проблем адаптації демобілізованих воїнів з зони АТО.

«За окремими фактами почато кримінальні провадження. І так має бути всюди. Жоден, вибачте за різкість, «тиловий щур» не має ані юридичного, ані морального права зневажати людей, які проливали кров за Батьківщину і ризикували життям!» – сказав Порошенко у середу, 29 квітня, на нараді з головами райдержадміністрацій.

«Беріть кожного воїна за руку і допомагайте йому знайти роботу! Це – привілейована і найбільш шанована частина суспільства. Таку особливу увагу вони заслужили потом, кров’ю, повсякденним ризиком для життя», – наголосив Порошенко.

За словами президента, він доручив урядові підготувати законопроект про посилення відповідальності керівників підприємств за незбереження працівникам, призваним на військову службу під час мобілізації, місця роботи, посади і виплати заробітку. Цей документ, зазначив Порошенко, парламент має розглянути найближчим часом.

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня минулого року. За цей період, за даними ООН, там загинули понад 6 тисяч людей.

XS
SM
MD
LG