Доступність посилання

ТОП новини

В Україні спостерігається відтік інвестицій – Боровик


Саша Боровик

В Україні спостерігається відтік інвестицій, розповів в ефірі Радіо Свобода перший заступник економічного розвитку і торгівлі Саша Боровик.

«Інвестиції втікають. За рік тільки німецькі інвестиції (Німеччина є одним із найбільших наших інвесторів) зменшилися на 11,5 %. Це при тому, що Німеччина має страховку на інвестиції в Україну. І це дуже поганий тренд», – сказав Боровик.

Засловами посадовця, всі держави борються за інвестиції, Україна ж на тлі своїх сусідів залишається не привабливою для інвесторів.

«Скажімо, я – інвестор. Чому я маю інвестувати в Україну, коли я можу інвестувати в Словаччину, де зараз найбільш ліберальний економічний режим у Східній Європі… Мені краще інвестувати туди, ніж в Україну, де йде війна, де є дуже багато бюрократії, де незрозуміло, де ця країна йде. І тому, щоб департамент залучення інвестицій міг працювати, він повинен мати інвестиційний продукт під назвою «Україна». Що ми будемо продавати? А цього ще немає», – зазначив Боровик.

У ході Міжнародної конференції на підтримку України прем`єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що України розраховує отримати близько 3 мільярдів доларів прямих іноземних інвестицій до кінця 2015 року по лінії Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку.

XS
SM
MD
LG