Доступність посилання

ТОП новини

Кримськотатарський АТR розміщуватиме свої спецпроекти в інтернеті


(ілюстраційне фото)

Кримськотатарський телеканал АТR закінчує роботу над документальними фільмами, присвяченими «дітям війни» і депортації кримських татар 18 травня 1944, які будуть опубліковані на сайтах телеканалу АТR і новинного порталу «15 хвилин». Про це повідомив у середу, 6 травня, редактор телеканалу АТR Роман Спиридонов, інформує «Крим.Реалії».

За словами Спиридонова, інформаційна редакція телеканалу АТR відновлює зйомки новинних сюжетів і спеціальних репортажів, які теж будуть розміщені на цих сайтах.

«З 1 квітня телеканал АТR був змушений припинити мовлення. Але ... Зараз журналісти закінчують роботу над циклом «Діти війни» і документальними фільмами, присвяченими трагічним подіям 18 травня 1944 – депортації кримських татар. Крім цього, інформаційна редакція повертається до своєї звичної роботи – зйомок новинних сюжетів і спецрепов. Дізнаватися новини від «Замана» вже можна на цих же сайтах», – зазначив Роман Спиридонов.

До кінця березня медіа-холдингу ATR так і не вдалося зареєструватися як ЗМІ згідно з російським законодавством. Кілька разів холдинг подавав документи до російського «Роскомнадзору», але їх повертали назад.

У ніч на 1 квітня телеканал ATR, а також дитячий кримськотатарський телеканал «Лялє» припинили мовлення. Попрощалися зі своїми слухачами і колективи радіостанцій «Мейдан» і «Лідер». Керівництво запевнило телеглядачів, що буде знову робити спроби зареєструвати телеканал і продовжити мовлення.

XS
SM
MD
LG