Доступність посилання

ТОП новини

Фірташ не фінансував мене і мою політичну силу – Кличко


Віталій Кличко
Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що український олігарх Дмитро Фірташ ніколи не фінансував його і його політичну силу.

«Я ніколи не підписував жодних угод з олігархами. Фірташ ніколи не фінансував мене і мою політичну силу. Я не маю жодних зобов’язань ні перед ким», – йдеться у відповіді Кличка на запит народного депутата Мустафи Найєма.

Мер Києва вважає, що сьогодні розгорнута брудна кампанія, в яку його намагаються втягнути.

«Я не збираюся гратися в чужі брудні ігри, спрямовані на дискредитацію української влади, і київської зокрема, та дестабілізацію ситуації в столиці і в країні», – наголосив Кличко.

30 квітня Дмитро Фірташ заявив у суді, що підтримував Кличка з 2012 року для президентських виборів-2015 і розглядав його як альтернативу Януковичу.

«У 2012 році я зрозумів, що Янукович не буде робити реформи. Я подумав, що потрібен новий кандидат на 2015 рік. Я знайшов такого кандидата. Це був Віталій Кличко», – сказав Фірташ.

30 квітня суд у Відні розглядає запит США про екстрадицію Фірташа. Його захист і сам український бізнесмен заявили про політичні причини запиту з боку США про екстрадицію.

Під час судового розгляду, суд у Відні допитав Віталія Кличка у справі українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Перед початком допиту суд попросив публіку і пресу залишити приміщення, допит відбувався в режимі відео-конференції.

21 березня минулого року Дмитро Фірташ був звільнений земельним судом Відня з в’язниці під заставу в розмірі 125 мільйонів євро. За ґратами бізнесмен опинився на виконання запиту американських правоохоронних органів. США домагаються екстрадиції Фірташа. Сам бізнесмен звинувачення відкидає.

XS
SM
MD
LG