Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 20:53
Новини | Події

Фірташ не фінансував мене і мою політичну силу – Кличко


Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що український олігарх Дмитро Фірташ ніколи не фінансував його і його політичну силу.

«Я ніколи не підписував жодних угод з олігархами. Фірташ ніколи не фінансував мене і мою політичну силу. Я не маю жодних зобов’язань ні перед ким», – йдеться у відповіді Кличка на запит народного депутата Мустафи Найєма.

Мер Києва вважає, що сьогодні розгорнута брудна кампанія, в яку його намагаються втягнути.

«Я не збираюся гратися в чужі брудні ігри, спрямовані на дискредитацію української влади, і київської зокрема, та дестабілізацію ситуації в столиці і в країні», – наголосив Кличко.

30 квітня Дмитро Фірташ заявив у суді, що підтримував Кличка з 2012 року для президентських виборів-2015 і розглядав його як альтернативу Януковичу.

«У 2012 році я зрозумів, що Янукович не буде робити реформи. Я подумав, що потрібен новий кандидат на 2015 рік. Я знайшов такого кандидата. Це був Віталій Кличко», – сказав Фірташ.

30 квітня суд у Відні розглядає запит США про екстрадицію Фірташа. Його захист і сам український бізнесмен заявили про політичні причини запиту з боку США про екстрадицію.

Під час судового розгляду, суд у Відні допитав Віталія Кличка у справі українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Перед початком допиту суд попросив публіку і пресу залишити приміщення, допит відбувався в режимі відео-конференції.

21 березня минулого року Дмитро Фірташ був звільнений земельним судом Відня з в’язниці під заставу в розмірі 125 мільйонів євро. За ґратами бізнесмен опинився на виконання запиту американських правоохоронних органів. США домагаються екстрадиції Фірташа. Сам бізнесмен звинувачення відкидає.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG