Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 12:16
Новини | Політика

Порошенко: Київ чекає від ЄС чіткіших сигналів щодо безвізового режиму


Петро Порошенко

Україна очікує від Європейського союзу чіткіших сигналів щодо запровадження безвізового режиму і визнання перспектив її європейського майбутнього, заявляє президент України Петро Порошенко.

Як повідомляє прес-служба глави держави, він сказав про це під час телефонної розмови з прем’єр-міністром Великобританії Дейвідом Камероном.

За повідомленням, Порошенко і Камерон скоординували позиції перед самітом «Східного партнерства» у Ризі й домовилися про двосторонню зустріч.

14 травня Верховна Рада України закликала інституції й держави-члени Європейського союзу надати позитивний сигнал щодо запровадження безвізового режиму для громадян України та Грузії і визначити при цьому чіткий термін запровадження безвізового режиму.

Минулого тижня Європейська комісія заявила, що ані Україна, ані Грузія не отримають ні самого безвізового режиму з ЄС, ні точної дати його запровадження вже на саміті «Східного партнерства», що відбудеться 21–22 травня, як сподівалися Київ і Тбілісі. Але Брюссель повідомив, що може перенести вже на кінець року зазвичай щорічний звіт щодо готовності цих країн до безвізового режиму.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG