Доступність посилання

ТОП новини

Пенсіонери Києва, Харкова та Дніпропетровська безкоштовно їздитимуть у метро – Розенко


Павло Розенко

Питання пільгового безкоштовного проїзду пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями у метро Києва, Харкова і Дніпропетровська будуть вирішені на рівні міських адміністрацій, заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Місцеві ради Києва, Харкова і Дніпропетровська повинні ухвалити рішення щодо безкоштовного пільгового проїзду пенсіонерів та інвалідів, мається на увазі проїзд в метро. Відповідні кошти в державному бюджеті на це є», – запевнив міністр.

Раніше Кабінет міністрів України виділив 1,9 мільярда гривень на пільговий проїзд пенсіонерів та інвалідів у громадському транспорті в усіх регіонах країни.

Станом на 1 січня 2015 року кількість пільговиків у наземному транспорті Києва складає майже 300 тисяч гривень, в підземному – більше 450 тисяч людей.

Право на пільговий проїзд мають і пенсіонери, і люди з обмеженими можливостями.

Раніше народні депутати зменшили кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті.

Передбачається, що з 1 червня 2015 року пільговий проїзд у громадському транспорті буде надаватися лише певним категоріям: «інвалідам 1 та 2 групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням з малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інвалідів 1 групи та учасникам бойових дій».

XS
SM
MD
LG