Доступність посилання

29 Червень 2017, Київ 19:06
Новини | Події

Росія закликає якнайшвидше допустити консула до затриманих в Україні двох росіян – МЗС Росії


Будівля МЗС Росії

Росія закликає українську владу якнайшвидше забезпечити доступ представника посольства Росії в Києві до затриманих на Донбасі спецназівців Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, повідомляє прес-служба МЗС Росії.

«З першого дня їх затримання посольство Росії в Україні домагається зустрічі з ними російського консула. Проте до цього часу ця проблема не вирішена. Було констатовано, що українська влада політизує дану тему, некоректно використовуючи з цією метою засоби масової інформації», – йдеться у повідомленні.

Громадян Росії Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва затримали після бою з українськими військовими у Луганській області 16 травня. У СБУ повідомили, що вони є військовослужбовцями спецназу Головного розвідувального управління Росії, їх офіційно підозрюють у терористичній діяльності.

Міністерство оборони Росії через добу, 18 травня, підтвердило факт затримання в Україні російських громадян Александрова і Єрофеєва, однак заперечило, що вони є чинними російськими військовослужбовцями.

У Кремлі, коментуючи інформацію про затримання в Україні, вкотре заявили, що російських військових на Донбасі немає.

Представники міжнародних організацій, зокрема спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, зустрілися з затриманими російськими військовими у Києві. В ОБСЄ зазначили, що під час зустрічі затримані визнали, що вони є кадровими військовими Російської Федерації.

У СБУ повідомили, що станом на 22 травня Росія не просила про зустріч її консульських працівників із затриманими російськими військовослужбовцями.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG