Доступність посилання

ТОП новини

Журналісти часто самі провокують напади на себе – Аваков


Арсен Аваков ©Shutterstock
Арсен Аваков ©Shutterstock

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що журналісти часто самі провокують такі ситуації. Про це він заявив в інтерв’ю агентству «ЛІГАБізнесІнформ».

«Той факт, що на журналістів нападають, звичайно, я категорично не підтримую. Той факт, що журналісти часто самі провокують такі ситуації – цього я теж не підтримую. Тому що повинна бути грань пізнавальності та етики. Це моє глибоке переконання. Я теж був власником телеканалів, були у мене служби новин і програми журналістських розслідувань, мені теж, будучи бізнесменом, інший раз хотілося «підсвітити» некрасивості тодішньої влади, але була якась етична межа. Зараз вона все більше розмивається, в тому числі, на жаль, проплаченою журналістикою», – додав Аваков.

Щодо нападу на знімальну групу «Радіо Свобода», Аваков повідомив, що не знайомий з ситуацією: «З приводу нападу – деталей не знаю, там слідство розбирається».

22 травня на знімальну групу програми «Схеми» Радіо Свобода і Першого суспільного каналу вчинили напад під час виконання редакційного завдання у селищі Комінтернівське під Одесою. Журналістка Марія Тимощук і оператор Максим Пенько виконували редакційне завдання біля офісу фірми «Лемодо», яка нещодавно виграла тендер МВС України на постачання номерних знаків для транспортних засобів на понад 70 мільйонів гривень. Ця компанія зареєстрована в Одеській області і до тендеру ніколи не займалася такою діяльністю. Під час зйомок на журналістів напав невідомий чоловік і пошкодив камеру.

XS
SM
MD
LG